Zyskują coraz większą popularność i coraz częściej można je spotkać w budownictwie mieszkalnym, zaraz obok konstrukcji murowanych. Jednak wiele osób wciąż krytycznie podchodzi do kwestii solidności drewnianych domów szkieletowych. A to spory błąd, gdyż bazowanie na wytrzymałych i sprawdzonych materiałach oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że projekty domów drewnianych są trwałe, cechują się wysoką izolacją termiczną oraz atrakcyjnym wyglądem.

Specjalność naszej firmy oraz główny obszar prowadzonej przez nią działalności, to szkieletowe domy drewniane. Projekty, które tworzymy, zawsze odzwierciedlają oczekiwania naszych zleceniodawców - zarówno pod względem samej konstrukcji, jak i wszystkich związanych z nią instalacji. Przygotowywane przez nas budynki mogą posiadać zróżnicowany metraż i wygląd zewnętrzny oraz odmienny układ pomieszczeń. Staramy się aby świadczone usługi były jak najbardziej kompleksowe, dlatego nasze projekty domów z drewna to realizacje letniskowe lub całoroczne, które możemy dla Państwa nie tylko wybudować, ale również wykończyć pod klucz. Realizując nasze projekty budynków korzystamy jedynie z dobrego gatunkowo budulca, importowanego ze Szwecji oraz technik budowy, sprawdzonych w przypadku konstrukcji szkieletowych.

Poza walorami architektonicznymi, tworzone przez naszą firmę konstrukcje, są również tańsze i dużo szybsze w budowie niż budynki murowane. Jak widać na znajdujących się poniżej zdjęciach nasze realizacje, mogą mieć naprawdę bardzo zróżnicowany wygląd. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz dokonamy wyceny interesującej Państwa realizacji.

Dom Gowino II

 

       
Rzut parteru ikona Rzut konstrukcji pdf grafika
       

 

 

Dom Kartuzy Garcz

       
Rzut parteru ikona Rzut poddasza pdf grafika
       

 

 Dom Malbork

 

Rzut parteru grafika pdf Rzut poddasza pdf grafika
     

 

 

Dom Kielno


Rzut parteru

pdf             

Rzut poddasza    ikona            
     

 

 

Dom Tunglesta w Szwecji

Rzut parteru ikona pdf Rzut poddasza ikona pdf1
       

 

Dom Chwaszczyno

Rzut parteru ikona pdf Rzut poddasza ikona pdf1
       

 

Dom Gowino

Rzut parteru ikona pdf Rzut poddasza ikona pdf1